#1 2010-03-27 20:49:41

niepo

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-22
Posty: 54
Punktów :   

Mapa V-RP

Witam mam dziś do wystawienie mapę Virtual-RP serwer posiada dużą liczbę graczy i szczyci się tak samo dużą liczbą pochwał za mapę. Mape zrobiłem ja lecz z teamu V-RP mnie wyrzucili więc wystawiam ją wam może sie przyda.

Teraz opisze szczegóły mapy
-Mapa mieści się w Los Santos
-System Aut w salonie Grotti
-Sys. Zapisywania pozycji
-Sys. Zapisywania skinów
-Sys. Domów
-Polskie komendy admina jest ich ponad 500 dla każdego lvlu wyswietlają się poszczególne komendy
-W pełni spolszczona mapa


Acha nie myślcie, że wyrzucili mnie za mapę ponieważ nawet bardzo się nią chwalili zostałem wyrzucony za mało spędzony czas na grze

Mapę wystawiam w hide ponieważ robiłem ją sam i niechce, żeby poszła zupełnie za darmo

Opiszę bardziej szczegółowo
System sztuk walk. - Polega on, na zmienia swojego stylu walki. Wiadomo, każdy ma własne upodobania, jeden preferuje w boksie, drugi w Karate, a jeszcze inny w stylach ulicznych.
Preferujemy w stylach ;
 Boks.
 Karate.
 Normalny styl, uliczny.
 /stylwalki

System styli chodzenia. - Polega on, na zmienianiu swojego stylu chodzenia. Każdy ma własne upodobania, jeden się buja, inny chodzi jak szczur. - Preferujemy w każdym stylu chodzenia.
Preferujemy w stylach ;
 Dla mężczyzn.
 Dla kobiet.
 /stylchodzenia

System bagażnika. - Polega on na tym, aby coś chować/brać z niego. Mogą to być różne przedmioty.
 /bs - Aby coś włożyć do bagażnika.
 /bw - Aby coś wyjąć z bagażnika.

System przedmiotów. - Sprawny, unikalny jak na niewielu serwerach. Dzięki niemu, mamy możliwość brania kilku przedmiotów naraz.
 /kup.piwo. - Po tej komendzie, wystukanej w 24/7 możemy kupić Piwa, po otworzeniu i wypiciu go za pomocą lewego przycisku myszy będzie nam się w głowie kręcić.
 /kup.papierosy. - Po tej komendzie, wystukanej w 24/7 mamy prawo kupić Papierosy.
 /ps - Po tej komendzie, będziemy mogli schować coś do plecaka.
 /pw - Po tej komendzie, będziemy mogli wyciągnąć coś z plecaka.

System pojazdów. - Sprawy, unikalny system, umożliwiający nam kupienie pojazdu, oraz robienie z nim co nam się żywnie podoba.

System BW. - Zostałeś pobity, aż do utraty pamięci, przytomności. Musisz odleżeć 5 minut, z czego zostaniesz ocucony, będziesz mógł wezwać pogotowie, pomoc.

System Kabury. - Trzymając w dłoni broń krótką, będziemy mogli schować ją do kabury.
 /kabura-s.
 /kabura-w.

System chorób. - Unikalny, w pełni działający system chorób. Idąc ulicą, wdychasz zarazki, przez które możesz się zarazić. - Grypa, oraz różne podobne choroby.


System potrzeb. - Na serwerze, panuje unikalny system, zwanym "Systemem potrzeb". Po zjedzeniu, bądź wypiciu czegoś, system nalegać będzie, abyś załatwił potrzebę.
 /siku. - Po wypiciu czegokolwiek, będziesz musiał załatwić potrzebę.
 /kloc. - Po zjedzeniu czegokolwiek, będziesz musiał załatwić potrzebę.
 /poderzyj. - Po załatwieniu potrzeby, wypadałoby się podetrzeć, co? - To jest idealna komenda do tego.


AMX
Ukryta wiadomość / Hidden message
http://www.speedyshare.com/files/20196862/WZLSRP_1_.amx

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.motorybnik.pun.pl www.ee1putpoznan.pun.pl www.shinobiarenapl.pun.pl www.prywatnymetin2.pun.pl www.telefonyapple.pun.pl